| |  
 

Препорачуваме

Пиле печено цело Крупно (гратис багет од Пекара СП)
199,00 МКД
3,22 EUR
Додај во кошничката
Пилешки Прсти Поховани / en. Chicken Fingers Breaded
389,00 МКД
6,29 EUR
Додај во кошничката
Пинџур / en. Pindzur - traditional peper and tomato  meal
179,00 МКД
2,90 EUR
Додај во кошничката

 

Корпа со 1 орхидеја и хризантема
490,00 МКД
7,93 EUR
Додај во кошничката
Букет со 1 орхидеја, 1 хризантема, 3 рози и зеленило
840,00 МКД
13,59 EUR
Додај во кошничката
.Свежа Мешана салата / mixed salad
99,00 МКД
1,60 EUR
Додај во кошничката

 

Корпа со 1 амарилис, 2 орхидеи, 3 рози и хризантема
1.680,00 МКД
27,18 EUR
Додај во кошничката
Маслиново масло SANTAGATA - со додаток на лимон, ладно цедено 250ml
267,00 МКД
4,32 EUR
Додај во кошничката
Ѓувеч
120,00 МКД
1,94 EUR
Додај во кошничката

ТоплотекаТоплотекаТоплотека
 
 Термин за испорака
Одберете термин за испорака

 Моја кошничка
Вкупно: 0,00
Заштеда: 0,00
??????? ? ????? ?? ???????????!
Минимален износ: 500,00
Кол Артикал Износ Бриши
Вкупно: 0,00  
Доплата за испорака: 80,00 МКД
Испразни ја кошничката | Нарачај

Услови и правила | Контакт | Помош | Политика за приватност     doma.com.mk 2006 © webmaster